Zajímavosti

Naše stavební firma, působící převážně ve východočeském regionu, se pyšní realizací již dvou staveb, které získaly titul Stavba roku Královehradeckého kraje.
Naše stavby se cení

Naše stavební firma, působící převáženě ve východních Čechách, zahájila v září loňského roku zateplení a stavební úpravy divadla Aloise Jiráska v Úpici. Jsme rádi, že v červenci letošního roku jsme mohli předat budovu divadla rozzářenou novými barvami a přispět tak ke kulturnímu rozvoji a zkvalitňování života v tomto městě.
Divadelní sezóna začíná

Naše stavební firma, působící převážně ve východních Čechách, přispěla v rámci projektu Podpora regionu nemalou částkou na obnovu sochy T. G. Masaryka před budovou dnešní Obchodní akademie v Kostelci nad Orlicí.
Slavnostní odhalení

Jsme rádi, že naše stavební firma přispívá, díky kvalitně zhotoveným stavbám, k rozvoji východočeského regionu a zkvalitnění života jeho obyvatel. To vše potvrzuje i naše stavba nízkokapacitního zařízení pro poskytování sociálních služeb v Rychnově nad Kněžnou. Toto nové komplexní zařízení bylo představeno na Dni otevřených dveří, který se konal 27.9.2018.
Moderní stavba představena veřejnosti

Už se můžeme pochlubit. Nové kulturní a obchodní centrum PETROF Gallery, které bylo vystavěno pod taktovou stavební firmy STATING, získalo zvláštní cenu časopisu Stavebnictví.
Zvláštní cena časopisu Stavebnictví

Při znovuzahájení provozu v MŠ Pod Lesem v Ústí nad Orlicí se naší stavební firmě, působící převážně ve východočeském regionu, dostalo významného ocenění. Jednatel naší stavební společnosti Ing. Pavel Hurych obdržel ručně vyrobené poděkování od dětí a paní učitelek této mateřské školky. Vážíme si toho, že personál i děti ocenili naši práci a snahu při realizaci stavebních úprav jejich školky.
Poděkování, které potěšilo

Naše stavební firma, působící převážně ve východních Čechách, našla v řadách svých zaměstnanců  nadšené rybáře.
Nehážeme Podporu regionu jen tak do vody

Díky dlouhodobému působení na stavebním trhu rozumíme potřebám a nárokům vlastníků bytových jednotek při realizaci regenerace bytových domů. Naše stavební firma, působící zejména ve Východních Čechách, zahájila v srpnu loňského roku několik rozsáhlých a  důležitých revitalizací bytových domů v Hradci Králové.
Daří se nám rozsáhlé revitalizace bytových domů

V květnu světový magazín o byznysu Forbes pořádal oblíbené setkání majitelů českých rodinných firem ve velkém stylu stého výročí vzniku republiky. Slavnostní galavečer se konal v PETROF Gallery v Hradci Králové.
Jiskření hodnot a tradice

6. září bylo v sídle Nadace ABF v Praze představeno 15 nominovaných staveb na titul STAVBA ROKU 2018.
Hlasujte pro naši stavbu

Dětem nastalo nejoblíbenější období roku – prázdniny. My jako stavební firma, působící převážně ve východočeském regionu, nezahálíme a náš projekt „Podporujeme region“ je v plném proudu.
Fandíme nejen stavbám

Protože v královehradeckém regionu nejen stavíme, ale i žijeme, podporujeme zde veřejný život. Jsme si vědomi toho, že v současné době nemohou volnočasové aktivity fungovat bez dostatečných financí. V našem projektu “Podporujeme region“ jsme proto přispěli skautskému oddílu ze Skuhrova nad Bělou.
Podpora skautů na jamboree

Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, má velice blízko k architektonickým skvostům. V rámci našeho projektu „Podporujeme region“ jsme rádi přispěli drobnými cenami na akci Šumná Orlice, jejímž pořadatelem je město Kostelec nad Orlicí.
Architektonické skvosty Šumné Orlice

V dubnovém čísle odborného časopisu KONSTRUKCE vyšel zajímavý článek „Přestavba skladové haly na prodejní a kulturní centrum společnosti Petrof“.
Naše stavba v odborném časopise

Protože jsme vyrostli jako stavební firma v Kostelci nad Orlicí, stále zde působíme a tak mu máme co vracet. Proto jsme v rámci našeho projektu Podpora regionu přispěli nemalou částkou na obnovu sochy T. G. Masaryka před budovou dnešní Obchodní akademie.

Socha TGM má nakročeno zpět do Kostelce nad Orlicí

Naší významné stavební firmě, působící převáženě ve východočeském regionu, se v loňském roce podařilo realizovat několik pozoruhodných staveb, které se prezentují svou jasností, osobitostí a suverenitou a číší z nich vědomí smysluplnosti, čeho chtěli projektant, investor i dodavatel dosáhnout.

Jubilejní 15. ročník soutěže s našimi stavbami

Výstavbou rodinných domů se naše stavební firma, působící zejména ve Východních Čechách, zabývá již od roku 2002. Kvalitu nejen slibujeme, ale také garantujeme, mimo jiné stavíme pod ochrannou známkou společenství Wienerberger Porotherm dům, a to již 12let. 
Nový projekt Wienerberger e4 dům

V rámci projektu „Podporujeme region“ pokračuje naše spolupráce s Obchodní akademií v Kostelci nad Orlicí. Tentokrát jsme s pomocí studentů této střední školy zdokumentovali růst naší stavební firmy, působící zejména ve východních Čechách.
Jak se vyvíjel STATING

Naší stavební společnosti se dostalo velkého ocenění, když stavba provozně technické budovy společnosti Wikov MGI a.s., kde jsme se podíleli jako zhotovitel stavby, vyhrála titul Stavba roku 2017 v Královehradeckém kraji. 
Oceněná stavba

Jsme významná stavební firma působící zejména ve východních Čechách a s úctou pečujeme o své kořeny a jejich okolí. V rámci projektu „Podporujeme region“ jsme se stali hlavními partnery Dopravního festivalu 2017, který má za cíl zastřešit různé projekty zaměřené na dopravu. 
Dopravní festival s naší podporou

První koncert slavnostně otevřel ve čtvrtek 16. listopadu nové kulturní a obchodní centrum PETROF Gallery, které bylo vystavěno pod taktovou stavební firmy STATING.
Zdařilé souznění hudby a stavby

Jsme pyšní na to, že jako stavební firma působící převážně ve východočeském regionu se můžeme podepsat pod realizací  staveb, které se účastní soutěží Stavba roku. 
Naše stavby soutěží ve Stavbě roku

Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, obstála v historické výzvě. Jsme pyšní, že jsme se mohli podílet jako generální dodavatel stavby na rekonstrukci zámecké budovy Karlova Koruna. 
Úspěšná spolupráce

Jsme rádi, že díky našim stavbám přispíváme k rozvoji východočeského regionu a zkvalitnění života jeho obyvatel. To vše potvrzuje i naše stavba v Dolní Dobrouči. V červnu letošního roku jsme zahájili provedení energeticky úsporných opatření na základní škole. Původní záměr stavebních úprav byl zateplení obvodového pláště tohoto třípodlažního objektu. 
Náročná stavba bez kompromisů

Mezinárodní den seniorů, který připadá na 1.10.2017, poukazuje na to, s  čím se musí senioři potýkat. Vzhledem k tomu, že složení populace se výrazně mění – populace stárne a dožívá se vyššího věku, jsme rádi, že se jako stavební firma působící ve východočeském regionu, můžeme podílet na přínosu pro seniory z Rychnovska.
Stavba pro stárnoucí populaci

Po prázdninách čeká na žáky ZŠ a školkové děti v Doudlebách nad Orlicí příjemné překvapení. Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, předala dne 12.7.2017 zajímavou stavbu s názvem „Dostavba budovy základní školy Doudleby nad Orlicí“. 
STATING znovu ve škole

I letos jsme přispěli k sedmému ročníku Gulášových slavností v Bolehošti. 

Gulášové slavnosti s podporou STATINGu

Jako úspěšná stavební firma máme velkou šanci si hýčkat svůj region a tak na základě spolupráce s investorem Pekařství a cukrářství Sázava hýčkáme ten náš východočeský. Tento investor stejně jako naše stavební firma ctí tradici a poctivost řemesla a vyznačuje se vlastní unikátní sítí pekařských prodejen v téměř 20 městech východočeského regionu.
Stavby s vůní pečiva

I jako stavební firma jsme denně v kontaktu s rychlým vývojem nových materiálů a technologií. A díky dlouhodobému působení na stavebním trhu rozumíme potřebám a nárokům firem při požadavcích na realizaci průmyslových staveb. Když společnost INNOMIA a.s. zveřejnila svůj záměr výstavby nového sídla společnosti v Jaroměři v Královehradeckém kraji, s odvahou jsme chtěli splnit jejich představu o novém vývojovém centru aditivních technologií. 
Nové sídlo pro moderní technologie

I letošní rok 2017 pokračujeme v našem projektu Podporujeme region, tentokrát jsme navázali partnerství s Obchodní akademií v Kostelci nad Orlicí.
Stavby z ptačí perspektivy

Letní zábava je v plném proudu. Rádi jsme svou prací přispěli k obnovení promítání pod širým nebem v Častolovicích. A tak letní zábava je obohacena o další možnost. 
STATING pomáhá obnovovat tradice

Naše stavební firma, která působí zejména ve východočeském regionu, zde zanechává stopy v podobě našich staveb. Věnujeme se převážně pozemním stavbám – od rodinných domů po průmyslové stavby.
Vzdáváme hold Janu Kašparovi

Naše stavební firma působící ve východočeském regionu dostala „historickou výzvu“, a to být generálním dodavatelem stavby „Rekonstrukce zámecké budovy Karlova Koruna“ v Chlumci nad Cidlinou. Karlova Koruna je památkově chráněný barokní zámek, který je obklopený anglickým parkem s ukázkou francouzské zahrady s oranžerií. 
Historická výzva

Stavební firma STATING úspěšně pokračuje v realizaci stavby, kterou se chce společnost PETROF otevřít pro veřejnost. Společnost PETROF vytvořila projekt, kdy jednu ze stávajících výrobních hal s pomocí STATINGu - stavební firmy z Hradce Králové a Kostelce nad Orlicí zrekonstruuje. 
Souznění hudby a stavby - kvalitní hudba vyžaduje kvalitní materiály a řemeslo

Když staré dobré odchází, je někdy těžké věřit, že to nové bude lepší. My ale věříme. Proto jsme jako stavební firma, působící ve východočeském regionu, podpořili akci rozloučení se s Kulturním domem v Solnici. 
Nelehké loučení, světlé zítřky

I přesto, že jsme stavební firmou s působením převážně ve východočeském regionu, naše spolehlivost a důvěra byla prověřena společností Lučební závody Draslovka a.s. Kolín, která patří k tradičním výrobcům kvalifikované chemie ve světě. 
STATING v nebezpečném provozu

V říjnovém čísle časopisu Můj dům vyšel zajímavý článek "Pohoda za stěnami z pálených cihel". Článek vychází z reálných zkušeností manželů Kuchyňových, kterým jsme před časem stavěli rodinný dům. Jsme rádi, že i takovýmto způsobem se k nám dostávají pozitivní reference na naši práci. Manželům a jejich synovi jsme se snažili pomoci. A je vidět, ze snaha byla úspěšná. Celý příběh totiž začal takto.... 
Co o nás píší jinde

Dne 2.3.2016 proběhlo poklepání na základní kámen nové administrativní budovy PTB II v rámci firemního areálu společnosti Wikov MGI a.s., Hronov. O sedm měsíců později, tj. 26.10.2016 jsme mohli jako generální dodavatel stavby slavnostně ukončit tuto akci za bezmála 61 milionů korun. 
Slavnostní předání administrativních budov ve Wikovu MGI

Hradec Králové, 19. 10. 2016 - Největší výrobce klavírů a pianin v Evropě, firma PETROF, spol. s r.o., započala s výstavbou nového showroomu. Na ploše téměř 2 078 m2 si již na podzim roku 2017 budou moci zákazníci prohlédnout jak tradiční, tak i zcela nové výrobky tohoto světoznámého výrobce. 
PETROF staví nový showroom pro své hudební poklady

Jako stavební firma ve východočeském regionu zde zanecháváme stopy v podobě našich staveb, které nám připomínají naše úspěchy i sílu při překonávání nezdarů. Proto jsme se podíleli na vydání publikace o městě, ve kterém máme své kořeny.
Stopy STATINGU

Dne 6.10.2016 se konal v Trutnově seminář "Jak to dělají jinde", na kterém jsme jako východočeská stavební firma nemohli chybět. 
Jak to dělají jinde - zateplování a rekonstrukce

Protože jsme vyrostli jako stavební firma ve východočeském regionu, stále zde působíme a tak mu máme co vracet. V rámci našeho projektu Podpora regionu jsme se stali hlavními partnery vzpomínkového aktu na vynálezce Josefa Ressela, jehož vynálezy změnily svět. 
Vynálezce, který změnil svět

Jako stavební firma si uvědomujeme, že i ryby potřebují někde „bydlet“ a tak náš projekt Podpora regionu se šíří dál východočeským krajem. 
I ryby potřebují bydlet

Snažíme se chovat odpovědně nejen na stavbách, ale také v regionu, ve kterém žijeme. Proto jsme velmi rádi přispěli na Rychnovský babybox. Slavnostní otevření proběhlo 24.5.2016 ve 12 hodin v Rychnově nad Kněžnou za účasti „baby-dědka“ Ludvíka Hesse, propagátora a zakladatele babyboxů v Česku.
S námi mají své místo i čerstvě narození

Náš důraz na kvalitu a dobré jméno firmy ocenil další významný zákazník – společnost PETROF, spol. s r.o. Jedná se o největšího výrobce klavírů a pianin v Evropě, jehož tradice výroby sahá do roku 1864.
Hudba v architektuře

Během úspěšné realizace zakázky "stavební úpravy části objektu PTB I" ve společnosti Wikov MGI a.s., Hronov, jsme získali zakázku na přístavbu provozně technické budovy - PTB II. Tato přístavba bude sloužit k rozšíření jednacích a kancelářských prostorů včetně potřebného zázemí, zejména kompletního stravovacího zařízení. Nová přístavba PTB II a stávající budova PTB I jsou propojeny v jeden celek. Dne 2.3.2016 proběhlo poklepání na základní kámen, kterého se zúčastnili zástupci společnosti Wikov MGI a.s., zástupci generálního dodavatele společnosti STATING s.r.o. a zástupci generálního projektanta INS spol. s r. o.. Převzetí dokončeného díla se předpokládá k 31.8.2016.

Wikov MGI a.s. – poklepání základního kamene

Od rodinných domů k preferovanému dodavateli firemních areálů.
Výstavba hal, skladovacích objektů, výrobních areálů, firemních sídel a logistických center je aktuálně objektem prvořadého zájmu královéhradecké společnosti STATING.
 

Plejáda realizací společnosti STATING


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.