Plnoletý STATING

Naše stavební firma STATING s.r.o. od března používá modifikované logo. V letošním roce je to již 18 let, co působíme na stavebním trhu. Od roku 2002 jsme nejen ve východočeském regionu zanechali řadu stop v podobě různorodých staveb, které nám připomínají naše úspěchy, ale i sílu a zdatnost při překonávání nezdarů. 
Díky dlouholetým zkušenostem, vybudované důvěře a rozmanité plejádě realizací – od rodinných domů k preferovanému dodavateli firemních areálů, se nám podařilo během dospívání dosáhnout na několik ocenění našich staveb. Zásluhou našeho dlouhodobého působení na stavebním trhu je to, že ctíme tradici a poctivost řemesla. Budujeme dobré a pevné vztahy nejen se svými partnery, zaměstnanci, ale i regionem, ve kterém působíme. Proto naše díky patří zejména investorům, kteří před nás pokládají náročné výzvy, jež nás nenechávají spát na vavřínech a našim zaměstnancům, kteří táhnou za jeden provaz a mají jednotné cíle, kterých společnými silami dosahují. Základním kamenem našeho úspěchu je, že rozumíme a nasloucháme potřebám, požadavkům a nárokům investorů v rámci realizací nejrůznějších staveb. Proto se naši zákazníci vracejí a oceňují náš důraz na kvalitu a dobré jméno firmy. 

Dosud jsme dospívali a postupnými krůčky jsme se doprácovávali k úspěchu, ale nyní již víme a známe, jak dosáhnout toho, abychom byli ještě lepší.  
 

Pošlete poptávku, nebo dotaz