Reference

Umíme zajistit výstavbu velkých hal, skladovacích objektů, výrobních areálů, firemních sídel i logistických center. Poradíme si též se stavbou restaurací, penzionů, obchodů, administrativních a kancelářských budov. Pro kraje, města a obce stavíme bytové domy, zdravotnické a kulturní objekty i sportoviště společně dalšími stavbami pro vyžití volného času.

Kompletní dodávky staveb – novostavby i rekonstrukce

Díky dlouhodobému působení na stavebním trhu rozumíme potřebám a nárokům firem při požadavcích na realizaci průmyslových staveb – hal, areálů, administrativních budov a dalších objektů. Chápeme, že nedodržení termínu může mít na chod Vaší firmy velký vliv, a proto je pro nás dodržení daného časového harmonogramu prioritní záležitostí.

Víme, že výstavba nebo rozšiřování průmyslové stavby je finančně více než náročná záležitost, a tak smluvně stanovená cena je pro nás nedotknutelná. Samozřejmostí jsou sankce za nedodržení daných termínů a jako důkaz naší otevřenosti Vás rádi vezmeme na naši stavbu, ať už si vyberete probíhající či již realizovanou.

Po celé ČR provádíme kompletní dodávky pro průmyslové haly a areály, skladovací objekty, administrativní budovy, zemědělské stavby, logistická centra a sídla firem, a to jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí či regenerací. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od dílčích činností až po kompletní projekty.

Co o nás říkají zákazníci?

Jan Havel

technický ředitel Wikov MGI a.s.

„Spolupráce architektů, stavebního dozoru a společnosti STATING byla vynikající. Každý týden se dařilo scházet a všechno vést dopředu tak, aby se naše stavba stala stavbou Královehradeckého kraje v roce 2017.“

Tomáš Faltejsek

obchodní oddělení PENTA – servis spol. s r. o.

„STATING bychom určitě doporučili z důvodů jejich lidského přístupu a také z toho důvodu, že jsme s konečným výsledkem velmi spokojeni.“

Miloš Falta

majitel společnosti PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.

„Firma STATING odvedla naprosto perfektní, profesionální práci a mohu je pouze doporučit.“

Pavel Šisler

starosta obce Dolní Dobrouč

„S firmou STATING jsme byli naprosto spokojeni. S kvalitou, která byla standardní a dodržená, i s cenou, kde nevznikly žádné vícenáklady. Po dobu 1,5 měsíce bez problémů probíhal i souběh stavby s výukou.“

Proč spolupracovat s námi?

[

Máme zkušenosti i dobré nápady

Za 20 let jsme se naučili opravdu hodně a pořád jdeme dál. Na stavbě si umíme poradit i neotřelým způsobem. Výrobní možnosti rozšiřujeme o nové technologie a postupy.

[

Umíme hbitě reagovat na změny

Uvědomujeme si, že svět okolo nás se stále mění. Na tyto změny dovedeme hbitě reagovat tak, abychom uměli zohlednit nové okolnosti ve vašem podnikání.

[

Držíme slovo, kvalitu, termín i cenu

Poskytujeme elektronický stavební deník pro vzdálenou kontrolu stavby. Máme zavedený systém kvality i autorizované stavbyvedoucí a nebojíme se zákazníkům poskytnout smluvní záruky.

[

Pečlivá příprava je nám vlastní

Dvakrát měříme a jednou řežeme. Právě díky pečlivé přípravě naše nabídky vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Nečekaná překvapení v cenách a termínech s námi nezažijete.

[

Milujeme stavařinu

Stavíme srdcem. Do práce chodíme rádi, protože můžeme realizovat zajímavé a funkční stavby. Tady máme prostor uplatnit nové nápady a přístupy.

[

Pracují u nás ti správní lidé

Naši lidé jsou odborníci na svých místech. Tvoří silný, vzájemně se doplňující tým, k práci přistupují chytře a nápaditě. Na zákazníka se umí naladit.

Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo jen dotaz!

    Všechna pole formuláře jsou povinná.