Tým STATING

Jsme tým STATING  – parta lidí, na které je spolehnutí. Dobré nápady vítáme, spolupráce je samozřejmostí. Stavíme zajímavé a funkční projekty ve kvalitě, za kterou se nemusíme stydět. 

Jsme tým

Jsme tým, který své úspěchy buduje na silných firemních hodnotách, osobním rozvoji, inovacích a umění spolupracovat. Základním kamenem naší práce je stavění vstřícné k zákazníkům a ohleduplné k přírodě.

Tvoříme a realizujeme vlastní i zákaznické projekty od nápadu, až po zajištění provozu a údržby. Pestrost našeho podnikání nám přináší stabilitu a nové výzvy.

Hodnoty

Důvěra

Spolehlivost

Smysluplnost

Otevřenost

Lidé

Struktura našich zakázek zahrnuje velmi různorodé pozemní stavby. Budujeme průmyslové stavby, rodinné domy, zateplujeme a revitalizujeme bytové domy. Věnujeme se výstavbě sportovišť nebo občanské vybavenosti.

Odlišné zakázky pro nás znamenají specializované party a týmy. Jsme odborníci, vzájemně se doplňujeme a táhneme za jeden provaz. Umíme se na zákazníka naladit a náročnou komunikaci stavby výrazně zjednodušit.

Firma

Zakládáme si na vstřícném přístupu k zákazníkůmna přísném dodržování dohod, včetně stanovených cen a termínů. Hlavní je pro nás spokojenost zákazníka nejen s odvedenou prací, ale i s přístupem a jednáním lidí ze STATINGu.

Proč spolupracovat s námi?

[

Máme zkušenosti i dobré nápady

Za 20 let jsme se naučili opravdu hodně a pořád jdeme dál. Na stavbě si umíme poradit i neotřelým způsobem. Výrobní možnosti rozšiřujeme o nové technologie a postupy.

[

Umíme hbitě reagovat na změny

Uvědomujeme si, že svět okolo nás se stále mění. Na tyto změny dovedeme hbitě reagovat tak, abychom uměli zohlednit nové okolnosti ve vašem podnikání.

[

Držíme slovo, kvalitu, termín i cenu

Poskytujeme elektronický stavební deník pro vzdálenou kontrolu stavby. Máme zavedený systém kvality i autorizované stavbyvedoucí a nebojíme se zákazníkům poskytnout smluvní záruky.

[

Pečlivá příprava je nám vlastní

Dvakrát měříme a jednou řežeme. Právě díky pečlivé přípravě naše nabídky vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Nepříjemná překvapení v cenách a termínech s námi nezažijete.

[

Milujeme stavařinu

Stavíme srdcem. Do práce chodíme rádi, protože můžeme realizovat zajímavé a funkční stavby. Tady máme prostor uplatnit nové nápady a přístupy.

[

Pracují u nás ti správní lidé

Naši lidé jsou odborníci na svých místech. Tvoří silný, vzájemně se doplňující tým, k práci přistupují chytře a nápaditě. Na zákazníka se umíme a komunikaci výrazně zjednodušit. 

Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo jen dotaz!