Stavby

Umíme zajistit výstavbu i rekonstrukci průmyslových hal, skladovacích objektů, výrobních areálů, administrativních a kancelářských budov, logistických center nebo obchodů. Dále realizujeme pro kraje, města a obce novostavby, rekonstrukce nebo energetické úspory na všech typech budov.

Co od nás můžete získat?

 • Průmyslové haly
 • Průmyslové areály
 • Skladovací objekty
 • Administrativní budovy
 • Zemědělské stavby
 • Logistická centra
 • Sídla firem
 • Obchodní centra
 • Prodejny
 • Hotely a restaurace
 • Sportovní střediska
 • Bytové domy
 • Společenská centra

Jak stavíme?

Díky dlouhodobému působení na stavebním trhu rozumíme potřebám a nárokům firem při požadavcích na realizaci průmyslových staveb – hal, areálů, administrativních budov a dalších objektů. Chápeme, že nedodržení termínu může mít na chod Vaší firmy velký vliv, a proto je pro nás dodržení daného časového harmonogramu prioritní záležitostí.

Víme, že výstavba nebo rozšiřování průmyslové stavby je finančně více než náročná záležitost, a tak smluvně stanovená cena je pro nás nedotknutelná. Samozřejmostí jsou sankce za nedodržení daných termínů a jako důkaz naší otevřenosti Vás rádi vezmeme na naši stavbu, ať už si vyberete probíhající či již realizovanou.

Provádíme kompletní dodávky pro průmyslové haly a areály, skladovací objekty, administrativní budovy, zemědělské stavby, logistická centra a sídla firem, a to jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí či regenerací. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od dílčích činností až po kompletní projekty.

Průmyslové stavby umíme provádět z různých materiálů a technologií. Součástí naší dodávky k takovému projektu může být i vybudování komunikací a parkovacích ploch. Náš hlavní směr a cíl je co nejefektivnější výstavba za ty nejnižší a nejrozumnější ceny za použití moderních technologií. Náš hlavní cíl jste vy – budoucí spokojený zákazník. Mezi naše další činnosti u průmyslových staveb patří běžné drobné opravy, údržby stávajících areálů a také provádíme demolice starých objektů a hal.

Proč spolupracovat s námi?

[

Máme zkušenosti i dobré nápady

Za 20 let jsme se naučili opravdu hodně a pořád jdeme dál. Na stavbě si umíme poradit i neotřelým způsobem. Výrobní možnosti rozšiřujeme o nové technologie a postupy.

[

Umíme hbitě reagovat na změny

Uvědomujeme si, že svět okolo nás se stále mění. Na tyto změny dovedeme hbitě reagovat tak, abychom uměli zohlednit nové okolnosti ve vašem podnikání.

[

Držíme slovo, kvalitu, termín i cenu

Poskytujeme elektronický stavební deník pro vzdálenou kontrolu stavby. Máme zavedený systém kvality i autorizované stavbyvedoucí a nebojíme se zákazníkům poskytnout smluvní záruky.

[

Pečlivá příprava je nám vlastní

Dvakrát měříme a jednou řežeme. Právě díky pečlivé přípravě naše nabídky vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Nečekaná překvapení v cenách a termínech s námi nezažijete.

[

Milujeme stavařinu

Stavíme srdcem. Do práce chodíme rádi, protože můžeme realizovat zajímavé a funkční stavby. Tady máme prostor uplatnit nové nápady a přístupy.

[

Pracují u nás ti správní lidé

Naši lidé jsou odborníci na svých místech. Tvoří silný, vzájemně se doplňující tým, k práci přistupují chytře a nápaditě. Na zákazníka se umí naladit.

Vybrané reference

Stavíme všechny typy pozemních staveb při využití nejrůznějších stavebních technik a postupů. Prohlédněte si naše reference a přesvědčte se sami.

Co o nás říkají zákazníci?

Jan Havel

technický ředitel Wikov MGI a.s.

„Spolupráce architektů, stavebního dozoru a společnosti STATING byla vynikající. Každý týden se dařilo scházet a všechno vést dopředu tak, aby se naše stavba stala stavbou Královehradeckého kraje v roce 2017.“

Tomáš Faltejsek

obchodní oddělení PENTA – servis spol. s r. o.

„STATING bychom určitě doporučili z důvodů jejich lidského přístupu a také z toho důvodu, že jsme s konečným výsledkem velmi spokojeni.“

Miloš Falta

majitel společnosti PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.

„Firma STATING odvedla naprosto perfektní, profesionální práci a mohu je pouze doporučit.“

Pavel Šisler

starosta obce Dolní Dobrouč

„S firmou STATING jsme byli naprosto spokojeni. S kvalitou, která byla standardní a dodržená, i s cenou, kde nevznikly žádné vícenáklady. Po dobu 1,5 měsíce bez problémů probíhal i souběh stavby s výukou.“

Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo dotaz!

  Všechna pole formuláře jsou povinná.

  Příjem poptávek a informace o stavbách

  Petr Drhlík

  +420 724 023 495 (Po–⁠Pá 8:00 až 15:00)
  drhlik@stating.cz

  Kontaktní osoba pro stavby – Petr Drhlík