Inovace a rozvoj

Nepřešlapujeme na místě. Do své práce zapojujeme nové technologie, inovujeme pracovní postupy a spolupodílíme se na vývoji stavebních materiálů i technologií.

Wienerberger e4 dům

Řešení pro bydlení v domech s keramickou obálkou po roce 2020

Naše firma je akreditovaná pro stavby od Wienerberger Porotherm dům.

Myšlenka konceptu e4 je reprezentována čtyřmi „e“ (energie, ekonomika, emoce, ekologie), tedy čtyřmi hlavními charakteristikami a současně jedinečnými výhodami bydlení v domech s keramickou obálkou.

Více informací najdete na www.e4dum.cz.

e4

Stavíme metodou Design & Build

Vyšší garance ceny a dodržení termínu

Při výstavbě metodou Design & Build je odpovědnost za zpracování projektové dokumentace projektu přenesena na zhotovitele. Investor v zadání definuje účel a výkonová kritéria stavby, která by měla v dokončeném stavu stavba splňovat.

Za dodržení požadavků odpovídá zhotovitel. Protože za zpracování projektové dokumentace je odpovědný též zhotovitel, nemůže se později odvolávat na případné chyby v ní obsažené.

e4

Využíváme informační modelování budov

BIM – Building Information Modelling

Informační modelování budov nám umožňuje virtuální modelování budovy a její pohodlnou prezentaci investorovi a případným spolupracujícím dodavatelům.

Pomocí specializovaného softwaru umíme pokrýt celý životní cyklus objektu. Tedy nejen konstrukční fázi, ale též řízení a provoz budovy (vč. případných oprav).

e4

Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo jen dotaz!

    Všechna pole formuláře jsou povinná.