Portfolio

Průmyslové stavby

Průmyslové stavby

Dnes téměř v celé ČR provádíme kompletní dodávky pro průmyslové haly a areály, skladovací objekty, administrativní budovy, zemědělské stavby a logistická centra. Náš hlavní cíl jste vy - budoucí spokojený zákazník. Chápeme, že vaše firma se potřebuje soustředit především na co nejefektivnější výrobu. Proto je pro nás dodržení daného časového harmonogramu a dojednaných nákladů při výstavbě průmyslových staveb prioritní záležitostí.

Výstavba hal, skladovacích objektů, výrobních areálů, sídla firmy, logistických center
» více informací
Zateplování a revitalizace bytových domů

Zateplování a revitalizace bytových domů

Hledáte dotace na zateplení? Chcete snížit účty za energie? Rádi byste zhodnotili a omladili váš bytový dům? Vyzkoušejte si nás! Zakládáme si na upřímném jednání a na minimalizaci omezení během revitalizací a zateplování. Domníváme se, že rychlost výstavby a ohleduplnost našich pracovníků vůči nájemníkům je základem úspěšné revitalizace. Přijďte se podívat na naše probíhající stavby! Zeptejte se našich klientů.

Rychle a bez zbytečných nepříjemností vám zhodnotíme dům a ušetříme náklady
» více informací
Rodinné domy

Rodinné domy

Výstavbou rodinných domů se zabýváme již od roku 2002. Chápeme, že pro většinu lidí je výstavba rodinného domu největší životní investicí, a právě proto je spojená s obavami z možných rizik, před kterými se snažíme naše klienty chránit. Věříme, že kvalita a spolehlivost by měly být normou a ne za příplatek! Stavíme proto rodinné domy za dobrou cenu a s maximálním důrazem na dodržování dohod, se týkají termínů, či cen.

Česká rodinná stavební firma
» více informací
Občanská vybavenost

Občanská vybavenost

Dnes se v této oblasti realizují především stavby pro veřejné zadavatele poptávané dle zákona o zadávání veřejných zakázek. Zejména je zájem o zateplování a revitalizace - stavební úpravy vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov. Budujeme však i sportoviště a jiné stavby pro vyžití volného času. Hledáte levného a spolehlivého dodavatele? Chcete mít jistotu, že budete mít kvalitní a formálně správnou nabídku? Prosíme, oslovte nás!

Splníme veškeré formální i neformální požadavky
» více informací
Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí Majordomus je službou zaměřenou nejen na správu, ale také na údržbu nemovitostí. Hlavními cíli služby jsou zbavit vlastníka starostí a zákonných povinností ohledně péče o budovy, její účetnictví a předejít vzniku neplánovaných výdajů. Chcete si být jisti, že je vše správně zrevidované dle vyhlášek? Nechcete se trápit s dlužníky? Správa nemovitostí Majordomus za Vás přebere zákonné odpovědnosti vlastníka. Vyzkoušejte ji!

Převezme za vás zákonnou odpovědnost za údržbu nemovitosti
» více informací
Reference, prohlídky staveb

Reference, prohlídky staveb

Stavebnictví bohužel nemá takovou pověst, jak by si zasloužilo. Stále se opakují stejná témata. Nespolehlivost, prodlužování termínů, navyšování cen, nekvalita. Určitě se nám to také někdy stalo. Ale je nám to líto a učíme se z těchto chyb. Chceme vám ukázat, že díky tomu jsme lepší, než je současný standard. Proto vám neukazujeme jen vyšperkované hotové stavby, ale vezmeme Vás i na probíhající realizace. Sami se rozhodněte!

Nic neskrýváme - stále nás máte pod kontrolou díky aplikaci Moje stavba on-line
» více informací
Pomoc se stavbou od A do Z

Pomoc se stavbou od A do Z

Stavba je často o snu. Proto by její realizace, měla být radost. Často však není. Stavebník -investor zjišťuje, že samotná stavba není největší problém. A že to, co se na začátku nepromyslí, na konci se již nedožene. Aby se do realizace vaší stavby vrátila radost, aby se naplnil sen bez nočních můr, je tady naše služba. Bez ohledu na to, zda jde o průmyslovou stavbu, nebo o rodinný dům, pomůžeme vám projít celou cestu.

Provedeme Vás bezpečně celou stavbou
» více informací
Moje stavba ON-LINE

Moje stavba ON-LINE

Víme, že získat důvěru na stavebním trhu není jednoduché. Proto jsme otevřeli našim zákazníkům systém, v kterém sami stavby řídíme. Aplikace Moje stavba ON-LINE celou stavbu zprůhlední a neustále informuje klienta o aktuálním a plánovaném postupu. Její důležitou součástí je stavební deník a harmonogram stavby. Dobře fungující vztah je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výstavbu. Vyzkoušejte si nás! Zkuste demo přístup do Moje stavba ON-LINE.

Posilujeme vzájemnou důvěru
» více informací

Pošlete poptávku, nebo dotaz