Občanská vybavenost

Splníme veškeré formální i neformální požadavky
Občanská vybavenost

Vypisujete výběrové řízení na stavbu? Hledáte levného a spolehlivého dodavatele? Chcete mít jistotu, že budete mít kvalitní a formálně správnou nabídku?
Oslovte nás!

My, firma STATING s.r.o., realizuje jak stavby pro veřejné zadavatele poptávané dle zákona o zadávání veřejných zakázek, tak výstavbu pro soukromé investory.

V oblasti veřejných stavebních zakázek je v posledních letech hlavně zájem o zateplování a revitalizace - stavební úpravy vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov v majetku měst a obcí. Zkušenosti máme však i s výstavbou nových bytových domů, sportovišť a s dalšími stavbami pro vyžití volného času.

U soukromých investorů se často jedná o realizace staveb jako restaurace, penziony, obchody, či administrativní a kancelářské budovy (viz také: „Portfolio - průmyslové stavby“).

V každém případě se vždy snažíme se zákazníkem najít takové řešení, na které se může 100% spolehnout. Vzhledem ke stabilnímu zázemí firmy a dostatečnému množství zaměstnanců je firma schopna zabezpečit zakázky v řádovém objemu od 3 až do 40 milionů Kč.

Pošlete poptávku, nebo dotaz

PROČ STAVĚT PRÁVĚ SE STATINGEM?

CO VŠE UMÍME?

  • objekty pro školství - školy, školky, jídelny
  • hostinské objekty - penziony, hotely, ubytovny, restaurace
  • obchodní zázemí - obchodní centra, prodejny, salony, logistická centra
  • objekty pro volnočasové aktivity - tělocvičny, herny, sportovní střediska
  • administrativní objekty - pro státní správu, výrobní i nevýrobní společnosti
  • objekty pro bydlení - bytové domy, řadové domy
  • zdravotnické objekty - lékárny, ordinace, zdravotní střediska, zdravotní centra
  • kulturní objekty - divadla, kina, společenská centra

REFERENCE

RUE Městská knihovna Žamberk

RUE Městská knihovna Žamberk

Energeticky úsporná zařízení ZŠ Dolní Dobrouč

Energeticky úsporná zařízení ZŠ Dolní Dobrouč

Dostavba budovy základní školy Doudleby nad Orlicí

Dostavba budovy základní školy Doudleby nad Orlicí

Hradec Králové — Nová kasárna, výměna oken a zateplení budov

Hradec Králové — Nová kasárna, výměna oken a zateplení budov

Změna stavby obecního úřadu Bolehošť

Změna stavby obecního úřadu Bolehošť

Sanace základového zdiva zámku Karlova Koruna - anglické dvorky

Sanace základového zdiva zámku Karlova Koruna - anglické dvorky

Zateplení DM Kostelec nad Orlicí

Zateplení DM Kostelec nad Orlicí

Zateplení budovy č.p. 84, Mladkov

Zateplení budovy č.p. 84, Mladkov
 
» více referencí

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, obstála v historické výzvě. Jsme pyšní, že jsme se mohli podílet jako generální dodavatel stavby na rekonstrukci zámecké budovy Karlova Koruna. 
Úspěšná spolupráce

Jsme rádi, že díky našim stavbám přispíváme k rozvoji východočeského regionu a zkvalitnění života jeho obyvatel. To vše potvrzuje i naše stavba v Dolní Dobrouči. V červnu letošního roku jsme zahájili provedení energeticky úsporných opatření na základní škole. Původní záměr stavebních úprav byl zateplení obvodového pláště tohoto třípodlažního objektu. 
Náročná stavba bez kompromisů

Mezinárodní den seniorů, který připadá na 1.10.2017, poukazuje na to, s  čím se musí senioři potýkat. Vzhledem k tomu, že složení populace se výrazně mění – populace stárne a dožívá se vyššího věku, jsme rádi, že se jako stavební firma působící ve východočeském regionu, můžeme podílet na přínosu pro seniory z Rychnovska.
Stavba pro stárnoucí populaci

Po prázdninách čeká na žáky ZŠ a školkové děti v Doudlebách nad Orlicí příjemné překvapení. Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, předala dne 12.7.2017 zajímavou stavbu s názvem „Dostavba budovy základní školy Doudleby nad Orlicí“. 
STATING znovu ve škole

Naše stavební firma působící ve východočeském regionu dostala „historickou výzvu“, a to být generálním dodavatelem stavby „Rekonstrukce zámecké budovy Karlova Koruna“ v Chlumci nad Cidlinou. Karlova Koruna je památkově chráněný barokní zámek, který je obklopený anglickým parkem s ukázkou francouzské zahrady s oranžerií. 
Historická výzva

Jako stavební firma ve východočeském regionu zde zanecháváme stopy v podobě našich staveb, které nám připomínají naše úspěchy i sílu při překonávání nezdarů. Proto jsme se podíleli na vydání publikace o městě, ve kterém máme své kořeny.
Stopy STATINGU

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí