Občanská vybavenost

Splníme veškeré formální i neformální požadavky
Občanská vybavenost

Vypisujete výběrové řízení na stavbu? Hledáte levného a spolehlivého dodavatele? Chcete mít jistotu, že budete mít kvalitní a formálně správnou nabídku?
Oslovte nás!

My, firma STATING s.r.o., realizuje jak stavby pro veřejné zadavatele poptávané dle zákona o zadávání veřejných zakázek, tak výstavbu pro soukromé investory.

V oblasti veřejných stavebních zakázek je v posledních letech hlavně zájem o zateplování a revitalizace - stavební úpravy vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov v majetku měst a obcí. Zkušenosti máme však i s výstavbou nových bytových domů, sportovišť a s dalšími stavbami pro vyžití volného času.

U soukromých investorů se často jedná o realizace staveb jako restaurace, penziony, obchody, či administrativní a kancelářské budovy (viz také: „Portfolio - průmyslové stavby“).

V každém případě se vždy snažíme se zákazníkem najít takové řešení, na které se může 100% spolehnout. Vzhledem ke stabilnímu zázemí firmy a dostatečnému množství zaměstnanců je firma schopna zabezpečit zakázky v řádovém objemu od 3 až do 40 milionů Kč.

Pošlete poptávku, nebo dotaz

PROČ STAVĚT PRÁVĚ SE STATINGEM?

CO VŠE UMÍME?

  • objekty pro školství - školy, školky, jídelny
  • hostinské objekty - penziony, hotely, ubytovny, restaurace
  • obchodní zázemí - obchodní centra, prodejny, salony, logistická centra
  • objekty pro volnočasové aktivity - tělocvičny, herny, sportovní střediska
  • administrativní objekty - pro státní správu, výrobní i nevýrobní společnosti
  • objekty pro bydlení - bytové domy, řadové domy
  • zdravotnické objekty - lékárny, ordinace, zdravotní střediska, zdravotní centra
  • kulturní objekty - divadla, kina, společenská centra

REFERENCE

Oprava centrální kruhové věže zámku Karlova Koruna

Oprava centrální kruhové věže zámku Karlova Koruna

Zateplení objektu a výměna oken na Gymnáziu Dobruška, Pulická 779

Zateplení objektu a výměna oken na Gymnáziu Dobruška, Pulická 779

Statek Kydlinov – stavební úpravy

Statek Kydlinov – stavební úpravy

ZŠ Pulická Dobruška, modernizace a rozšíření školní družiny

ZŠ Pulická Dobruška, modernizace a rozšíření školní družiny

Stavební úpravy a přístavba k č.p. 31, Úpice

Stavební úpravy a přístavba k č.p. 31, Úpice

Zateplení a výměna oken Divadla Aloise Jiráska v Úpici

Zateplení a výměna oken Divadla Aloise Jiráska v Úpici

Stavební úpravy MŠ Pod lesem, Ústí nad Orlicí

Stavební úpravy MŠ Pod lesem, Ústí nad Orlicí

Nízkokapacitní zařízení pro poskytování sociálních služeb, Rychnov nad Kněžnou

Nízkokapacitní zařízení pro poskytování sociálních služeb, Rychnov nad Kněžnou
 
» více referencí

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Naše stavební firma, působící převáženě ve východních Čechách, zahájila v září loňského roku zateplení a stavební úpravy divadla Aloise Jiráska v Úpici. Jsme rádi, že v červenci letošního roku jsme mohli předat budovu divadla rozzářenou novými barvami a přispět tak ke kulturnímu rozvoji a zkvalitňování života v tomto městě.
Divadelní sezóna začíná

Jsme rádi, že naše stavební firma přispívá, díky kvalitně zhotoveným stavbám, k rozvoji východočeského regionu a zkvalitnění života jeho obyvatel. To vše potvrzuje i naše stavba nízkokapacitního zařízení pro poskytování sociálních služeb v Rychnově nad Kněžnou. Toto nové komplexní zařízení bylo představeno na Dni otevřených dveří, který se konal 27.9.2018.
Moderní stavba představena veřejnosti

Při znovuzahájení provozu v MŠ Pod Lesem v Ústí nad Orlicí se naší stavební firmě, působící převážně ve východočeském regionu, dostalo významného ocenění. Jednatel naší stavební společnosti Ing. Pavel Hurych obdržel ručně vyrobené poděkování od dětí a paní učitelek této mateřské školky. Vážíme si toho, že personál i děti ocenili naši práci a snahu při realizaci stavebních úprav jejich školky.
Poděkování, které potěšilo

Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, obstála v historické výzvě. Jsme pyšní, že jsme se mohli podílet jako generální dodavatel stavby na rekonstrukci zámecké budovy Karlova Koruna. 
Úspěšná spolupráce

Jsme rádi, že díky našim stavbám přispíváme k rozvoji východočeského regionu a zkvalitnění života jeho obyvatel. To vše potvrzuje i naše stavba v Dolní Dobrouči. V červnu letošního roku jsme zahájili provedení energeticky úsporných opatření na základní škole. Původní záměr stavebních úprav byl zateplení obvodového pláště tohoto třípodlažního objektu. 
Náročná stavba bez kompromisů

Mezinárodní den seniorů, který připadá na 1.10.2017, poukazuje na to, s  čím se musí senioři potýkat. Vzhledem k tomu, že složení populace se výrazně mění – populace stárne a dožívá se vyššího věku, jsme rádi, že se jako stavební firma působící ve východočeském regionu, můžeme podílet na přínosu pro seniory z Rychnovska.
Stavba pro stárnoucí populaci

Po prázdninách čeká na žáky ZŠ a školkové děti v Doudlebách nad Orlicí příjemné překvapení. Naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, předala dne 12.7.2017 zajímavou stavbu s názvem „Dostavba budovy základní školy Doudleby nad Orlicí“. 
STATING znovu ve škole

Naše stavební firma působící ve východočeském regionu dostala „historickou výzvu“, a to být generálním dodavatelem stavby „Rekonstrukce zámecké budovy Karlova Koruna“ v Chlumci nad Cidlinou. Karlova Koruna je památkově chráněný barokní zámek, který je obklopený anglickým parkem s ukázkou francouzské zahrady s oranžerií. 
Historická výzva

Jako stavební firma ve východočeském regionu zde zanecháváme stopy v podobě našich staveb, které nám připomínají naše úspěchy i sílu při překonávání nezdarů. Proto jsme se podíleli na vydání publikace o městě, ve kterém máme své kořeny.
Stopy STATINGU

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.