Průmyslové stavby

Výstavba hal, skladovacích objektů, výrobních areálů, sídla firmy, logistických center
Průmyslové stavby

Díky dlouhodobému působení na stavebním trhu rozumíme potřebám a nárokům firem při požadavcích na realizaci průmyslových staveb – hal, areálů, administrativních budov a dalších objektů. Chápeme, že nedodržení termínu může mít na chod Vaší firmy velký vliv, a proto je pro nás dodržení daného časového harmonogramu prioritní záležitostí. Víme, že výstavba nebo rozšiřování průmyslové stavby je finančně více než náročná záležitost, a tak smluvně stanovená cena je pro nás nedotknutelná. Samozřejmostí jsou sankce za nedodržení daných termínů a jako důkaz naší otevřenosti Vás rádi vezmeme na naši stavbu, ať už si vyberete probíhající či již realizovanou.

Po celé ČR provádíme kompletní dodávky pro průmyslové haly a areály, skladovací objekty, administrativní budovy, zemědělské stavby, logistická centra a sídla firem, a to jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí či regenerací. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od dílčích činností až po kompletní projekty. Průmyslové stavby lze provádět z různých materiálů a technologií. Součástí naší dodávky k takovému projektu může být i vybudování komunikací a parkovacích ploch. Náš hlavní směr a cíl je co nejefektivnější výstavba za ty nejnižší a nejrozumnější ceny za použití moderních technologií. Náš hlavní cíl jste vy - budoucí spokojený zákazník. Mezi naše další činnosti u průmyslových staveb patří běžné drobné opravy, údržby stávajících areálů a také provádíme demolice starých objektů a hal.

Zašlete nám nezávaznou poptávku nebo dotaz na váš projekt:

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code

PROČ STAVĚT PRÁVĚ SE STATINGEM?

CO PRO VÁS RÁDI ZREALIZUJEME V OBLASTI VÝSTAVBY PRŮMYSLOVÝCH STAVEB:

 • průmyslové haly a areály
 • výrobní haly a provozy
 • skladové objekty
 • administrativní budovy a centra
 • zemědělské stavby a objekty
 • logistická centra
 • opravy a údržby stávajících areálů
 • revitalizace objektů
 • demolici starých průmyslových objektů
 • zemní práce a údržbu okolí
 • skladovací areály
 • sídlo firmy

VÝSTAVBA HAL A ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV

Naše stavební firma provádí výstavbu nových průmyslových hal a objektů z různých druhů materiálů včetně montovaných hal. Jejich nosnou částí je betonový, nebo ocelový skelet.

VLASTNOSTI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ:

 • nejčastěji používaný nosný prvek
 • větší variabilita
 • rámová a příhradová konstrukce
 • nižší hmotnost
 • vyšší cena
 • nižší požární odolnost
 • nebezpečí koroze
 • lehká recyklace

VLASTNOSTI BETONOVÝCH KONSTRUKCÍ:

 • velká trvanlivost
 • velká požární odolnost
 • vysoká pevnost
 • velká hmotnost

STĚNOVÉ SYSTÉMY:

 • železobetonové
 • cihelné
 • sendvičové panely (mohou být i nezateplené)

ÚDRŽBA A REKONSTRUKCE

U průmyslových hal a areálů provádíme nejen běžnou údržbu a drobné opravy, ale i celkové rekonstrukce a regenerace
celých výrobních a skladovacích prostor. Umíme také provádět demolici starých objektů.

REFERENCE

Přístavba provozní haly Podorlická kartonážní v Dobrušce

Přístavba provozní haly Podorlická kartonážní v Dobrušce

Spalovna odplynů II SO 1096, Draslovka Kolín

Spalovna odplynů II SO 1096, Draslovka Kolín

Vývojové centrum aditivních technologií, Jaroměř

Vývojové centrum aditivních technologií, Jaroměř

Stavební úpravy stávající výrobní haly J v areálu firmy PETROF

Stavební úpravy stávající výrobní haly J v areálu firmy PETROF

Rekonstrukce objektu čp. 565 v Kostelci nad Orlicí

Rekonstrukce objektu čp. 565 v Kostelci nad Orlicí

Prodejna Pekařství Sázava v Hradci Králové

Prodejna Pekařství Sázava v Hradci Králové

Stránský a Petržík, Bílá Třemešná - rekonstrukce a propojení budov

Stránský a Petržík, Bílá Třemešná - rekonstrukce a propojení budov

Rozšířeni výroby DPG, Draslovka Kolín

Rozšířeni výroby DPG, Draslovka Kolín
 
» více referencí

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Naše stavební firma, působící převážně ve východočeském regionu, se pyšní realizací již dvou staveb, které získaly titul Stavba roku Královehradeckého kraje.
Naše stavby se cení

Už se můžeme pochlubit. Nové kulturní a obchodní centrum PETROF Gallery, které bylo vystavěno pod taktovou stavební firmy STATING, získalo zvláštní cenu časopisu Stavebnictví.
Zvláštní cena časopisu Stavebnictví

V květnu světový magazín o byznysu Forbes pořádal oblíbené setkání majitelů českých rodinných firem ve velkém stylu stého výročí vzniku republiky. Slavnostní galavečer se konal v PETROF Gallery v Hradci Králové.
Jiskření hodnot a tradice

V dubnovém čísle odborného časopisu KONSTRUKCE vyšel zajímavý článek „Přestavba skladové haly na prodejní a kulturní centrum společnosti Petrof“.
Naše stavba v odborném časopise

Naší významné stavební firmě, působící převáženě ve východočeském regionu, se v loňském roce podařilo realizovat několik pozoruhodných staveb, které se prezentují svou jasností, osobitostí a suverenitou a číší z nich vědomí smysluplnosti, čeho chtěli projektant, investor i dodavatel dosáhnout.

Jubilejní 15. ročník soutěže s našimi stavbami

Naší stavební společnosti se dostalo velkého ocenění, když stavba provozně technické budovy společnosti Wikov MGI a.s., kde jsme se podíleli jako zhotovitel stavby, vyhrála titul Stavba roku 2017 v Královehradeckém kraji. 
Oceněná stavba

První koncert slavnostně otevřel ve čtvrtek 16. listopadu nové kulturní a obchodní centrum PETROF Gallery, které bylo vystavěno pod taktovou stavební firmy STATING.
Zdařilé souznění hudby a stavby

Jsme pyšní na to, že jako stavební firma působící převážně ve východočeském regionu se můžeme podepsat pod realizací  staveb, které se účastní soutěží Stavba roku. 
Naše stavby soutěží ve Stavbě roku

Jako úspěšná stavební firma máme velkou šanci si hýčkat svůj region a tak na základě spolupráce s investorem Pekařství a cukrářství Sázava hýčkáme ten náš východočeský. Tento investor stejně jako naše stavební firma ctí tradici a poctivost řemesla a vyznačuje se vlastní unikátní sítí pekařských prodejen v téměř 20 městech východočeského regionu.
Stavby s vůní pečiva

I jako stavební firma jsme denně v kontaktu s rychlým vývojem nových materiálů a technologií. A díky dlouhodobému působení na stavebním trhu rozumíme potřebám a nárokům firem při požadavcích na realizaci průmyslových staveb. Když společnost INNOMIA a.s. zveřejnila svůj záměr výstavby nového sídla společnosti v Jaroměři v Královehradeckém kraji, s odvahou jsme chtěli splnit jejich představu o novém vývojovém centru aditivních technologií. 
Nové sídlo pro moderní technologie

Stavební firma STATING úspěšně pokračuje v realizaci stavby, kterou se chce společnost PETROF otevřít pro veřejnost. Společnost PETROF vytvořila projekt, kdy jednu ze stávajících výrobních hal s pomocí STATINGu - stavební firmy z Hradce Králové a Kostelce nad Orlicí zrekonstruuje. 
Souznění hudby a stavby - kvalitní hudba vyžaduje kvalitní materiály a řemeslo

I přesto, že jsme stavební firmou s působením převážně ve východočeském regionu, naše spolehlivost a důvěra byla prověřena společností Lučební závody Draslovka a.s. Kolín, která patří k tradičním výrobcům kvalifikované chemie ve světě. 
STATING v nebezpečném provozu

Dne 2.3.2016 proběhlo poklepání na základní kámen nové administrativní budovy PTB II v rámci firemního areálu společnosti Wikov MGI a.s., Hronov. O sedm měsíců později, tj. 26.10.2016 jsme mohli jako generální dodavatel stavby slavnostně ukončit tuto akci za bezmála 61 milionů korun. 
Slavnostní předání administrativních budov ve Wikovu MGI

Hradec Králové, 19. 10. 2016 - Největší výrobce klavírů a pianin v Evropě, firma PETROF, spol. s r.o., započala s výstavbou nového showroomu. Na ploše téměř 2 078 m2 si již na podzim roku 2017 budou moci zákazníci prohlédnout jak tradiční, tak i zcela nové výrobky tohoto světoznámého výrobce. 
PETROF staví nový showroom pro své hudební poklady

Náš důraz na kvalitu a dobré jméno firmy ocenil další významný zákazník – společnost PETROF, spol. s r.o. Jedná se o největšího výrobce klavírů a pianin v Evropě, jehož tradice výroby sahá do roku 1864.
Hudba v architektuře

Během úspěšné realizace zakázky "stavební úpravy části objektu PTB I" ve společnosti Wikov MGI a.s., Hronov, jsme získali zakázku na přístavbu provozně technické budovy - PTB II. Tato přístavba bude sloužit k rozšíření jednacích a kancelářských prostorů včetně potřebného zázemí, zejména kompletního stravovacího zařízení. Nová přístavba PTB II a stávající budova PTB I jsou propojeny v jeden celek. Dne 2.3.2016 proběhlo poklepání na základní kámen, kterého se zúčastnili zástupci společnosti Wikov MGI a.s., zástupci generálního dodavatele společnosti STATING s.r.o. a zástupci generálního projektanta INS spol. s r. o.. Převzetí dokončeného díla se předpokládá k 31.8.2016.

Wikov MGI a.s. – poklepání základního kamene

Od rodinných domů k preferovanému dodavateli firemních areálů.
Výstavba hal, skladovacích objektů, výrobních areálů, firemních sídel a logistických center je aktuálně objektem prvořadého zájmu královéhradecké společnosti STATING.
 

Plejáda realizací společnosti STATING

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.