Městský úřad Hronov v novém

14. července 2022

Počátkem června jsme předali dokončenou rekonstrukci radnice v Hronově. Celkové náklady stavby činí 46 107 773,- bez DPH, stavební práce byly zahájeny v lednu 2021. Jedná se o prvorepublikový dům, který sloužil částečně jako radnice a restaurace s hotelem.

Předmětem rekonstrukce bylo vytvořit nové důstojné prostory pro místní samosprávu a zachovat prvorepublikový vzhled budovy. Zároveň se vytvořil prostor pro vybudování veřejných WC a garáží společně s novým parkovištěm a dobíjecími stanicemi pro elektromobily.

V budově radnice se mísí novodobé materiály a technologie s těmi původními. Na nově postaveném schodišti a chodbách jsme realizovali teracové lité podlahy, v objektu jsou dodány dřevěná okna v původním barevném odstínu, venkovní fasády jsou nové břízolitové dle doporučení památkářů. Současně byly v nově vybudovaných prostorech použity moderní materiály jako např. skleněné zábradlí, velkoformátové keramické obklady a dlažby, vinylové podlahy, moderní osobní výtah, pískovcový obklad soklu budovy a podobně.

Děkujeme městu Hronov za spolupráci a těšíme se na další.

Poslední aktuality

Vysocký krosový půlmaraton 2023

Vysocký krosový půlmaraton 2023

29.dubna se konal 12.ročník běžeckého závodu VYSOCKÝ KROSOVÝ PŮLMARATON.Závod, který pořádají tamní dobrovolní hasiči, jsme s radostí...

Dvojkové roky nosí štěstí

Dvojkové roky nosí štěstí

Nám určitě. 22.2.2002 jsme obohatili obchodní rejstřík zápisem nové firmy. 2020 jsme dosáhli plnoletosti a mohli jsme si na to ťuknout....