Moderní stavba představena veřejnosti

19. října 2018

Jsme rádi, že naše stavební firma přispívá, díky kvalitně zhotoveným stavbám, k rozvoji východočeského regionu a zkvalitnění života jeho obyvatel. To vše potvrzuje i naše stavba nízkokapacitního zařízení pro poskytování sociálních služeb v Rychnově nad Kněžnou. Toto nové komplexní zařízení bylo představeno na Dni otevřených dveří, který se konal 27.9.2018. 
 
Nová třípodlažní budova propojila dvě stávající budovy sociálních služeb a tím vznikl jeden velký, ucelený komplex. Zázemí zde nalezne 30 klientů s 24 hodinovou péčí, domovinka, koupelny a vlastní kuchyně. Stavba byla pro nás velkou výzvou, která byla pokořena díky tomu, že všechny zúčastněné  strany se snažily o co nejlepší výsledek. Probíhala rok a půl a v jejím průběhu jsme museli čelit nejednomu problému a nástraze, ale výsledek určitě stojí za vynaložené úsilí. Již od projektu bylo vše koncipováno na míru sociálním službám s provázaností na služby zdravotní. Tyto velmi náročné požadavky vzniklá moderní budova splňuje. 
Nový dům služeb seniorům přivítá první klienty v lednu 2019, kdy oficiálně zahájí svůj provoz. Jako stavební firma jsme pyšní na to, že jsme se podíleli na tak potřebné a významné stavbě a i my přejeme novým klientům, ale i zaměstnancům, aby se v nové budově cítili dobře. 
Na celou reportáž TV Rychnov ze Dne otevřených dveří se můžete podívat zde:
Den otevřených dveří

Poslední aktuality

Exkurze PSŠ Letohrad

Exkurze PSŠ Letohrad

Těsně před prázdninami, 26. 6. 2023, jsme přivítali na našem projektu, rekonstrukci Albertina v Žamberku, studenty 3. ročníku PSŠ...

Stavíme na studentech

Stavíme na studentech

Naše stavební firma, působící především ve východních Čechách, připravuje zajímavý projekt, ve kterém chce nabídnout studentům ochutnávku...