Novostavba 13 bytových jednotek v Kostelecké Lhotě

23. srpna 2022

 V pátek 19. 8. 2022 jsme se zúčastnili slavnostního předání novostavby 13 bytových jednotek v Kostelecké Lhotě, kterou pro Město Kostelec nad Orlicí realizovala naše firma.

Stavbu jsme realizovali od února 2021 do června 2022. Celkové náklady stavby činí 32 897 778,09,- bez DPH. Součástí projektu bylo 13 bytových jednotek (z toho 3 upravitelné na bezbariérové), kolárna, technická místnost, parkovací stání s krytým stáním na popelnice a zeleň pro trávení volného času. Stavba je koncipovaná na dva samostatné objekty, které jsou propojeny společným schodištěm a pavlačemi.

Konstrukčně se jedná o stavbu zděnou, založenou na betonových armovaných pásech. Stropní konstrukce je monolitická a nosnou část střešní konstrukce tvoří vazníky zakryté trapézovými plechy. Celá stavba je zateplená. Přední část bytového domu je obložena dřevěným obkladem ze sibiřského modřínu, zadní část standartní fasádou. Okna jsou plastová a vstupní dveře do bytů hliníkové.

Jsme rádi, že jsme tuto stavbu realizovali.

Poslední aktuality

Exkurze PSŠ Letohrad

Exkurze PSŠ Letohrad

Těsně před prázdninami, 26. 6. 2023, jsme přivítali na našem projektu, rekonstrukci Albertina v Žamberku, studenty 3. ročníku PSŠ...

Stavíme na studentech

Stavíme na studentech

Naše stavební firma, působící především ve východních Čechách, připravuje zajímavý projekt, ve kterém chce nabídnout studentům ochutnávku...