Novostavba 13 bytových jednotek v Kostelecké Lhotě

23. srpna 2022

 V pátek 19. 8. 2022 jsme se zúčastnili slavnostního předání novostavby 13 bytových jednotek v Kostelecké Lhotě, kterou pro Město Kostelec nad Orlicí realizovala naše firma.

Stavbu jsme realizovali od února 2021 do června 2022. Celkové náklady stavby činí 32 897 778,09,- bez DPH. Součástí projektu bylo 13 bytových jednotek (z toho 3 upravitelné na bezbariérové), kolárna, technická místnost, parkovací stání s krytým stáním na popelnice a zeleň pro trávení volného času. Stavba je koncipovaná na dva samostatné objekty, které jsou propojeny společným schodištěm a pavlačemi.

Konstrukčně se jedná o stavbu zděnou, založenou na betonových armovaných pásech. Stropní konstrukce je monolitická a nosnou část střešní konstrukce tvoří vazníky zakryté trapézovými plechy. Celá stavba je zateplená. Přední část bytového domu je obložena dřevěným obkladem ze sibiřského modřínu, zadní část standartní fasádou. Okna jsou plastová a vstupní dveře do bytů hliníkové.

Jsme rádi, že jsme tuto stavbu realizovali.

Poslední aktuality

Aby se nováčci cítili dobře

Aby se nováčci cítili dobře

Letos se náš firemní tým rozrostl o sedm lidí, další minimálně tři ještě čekáme. Přesáhli jsme hranici 60 spolupracovníků a dostali se tak...

Městský úřad Hronov v novém

Městský úřad Hronov v novém

Počátkem června jsme předali dokončenou rekonstrukci radnice v Hronově. Celkové náklady stavby činí 46 107 773,- bez DPH, stavební práce...