Pomoc se stavbou od A do Z

Chcete stavět, ale nevíte, kde začít? Máte svůj sen, ale nevíte jak ho převést ve skutečnost? Nebo máte obavy, aby se Vaše stavba nezpozdila? A třeba se Vám jen nechce ztrácet čas běháním po úřadech?

Provedeme vás bezpečně celou stavbou

Předejte Vaše starosti nám a všechny tyto otázky a obavy pominou. Budeme Vám dělat průvodce během celé stavby, ať už stavíte rodinný dům nebo průmyslovou stavbu. Budeme s Vámi od úvodní studie až po kolaudaci. Jsme stabilní česká firma, působící na trhu již více jak dvacet let.

Postavili jsme mnoho rodinných domů, průmyslových staveb a administrativních budov. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu znalostí a zkušeností, které využijeme společně s Vámi při realizaci Vašeho snu. A to od samého prvopočátku. Budeme stát za Vámi při tvorbě studie, při jednání s úřady, při plánování harmonogramu výstavby a i při samotné realizaci stavby a její následné kolaudaci.

Výhody služby od nás

 • zkušenosti s úřady
 • profesionální přístup
 • obsahová správnost dokumentace
 • reálná kalkulace nákladů
 • ušetříme Váš volný čas

Díky předběžné kalkulaci nákladů včas odhalíme případné přecenění Vašich finančních možností. Zjistíme veškeré informace o lokalitě, kde chcete stavět, abychom předešli případným problémům. Převezmeme za Vás neoblíbené běhání po úřadech a ušetříme Váš volný čas.

Na základě studie zkušení projektanti zpracují kompletní stavební projekt, ať už jde o průmyslový objekt, rodinný dům nebo montovanou halu. Můžete využít autorského dozoru. Postaráme se o to, aby náš společný projekt probíhal správně a bez zbytečného zdržování.

Díky našim zkušenostem umíme nejen řešit, ale hlavně předcházet případným komplikacím spojených s výstavbou. K tomu také slouží bezplatná služba Moje stavba ON-LINE, díky které máte neustálý přehled o průběhu stavby, dodržování harmonogramu a dalších na začátku stanovených dohod. Pokud stojíte o opravdu profesionální přístup a kvalitní službu, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Potřebujete důkazy, že sliby plníme?

Co dalšího pro vás rádi zajistíme?

 • výběr a posouzení vhodnosti pozemku
 • architektonická studie
 • stavební projekt
 • vyběhávání úřadů
 • stavební dozor
 • odborné konzultace
 • financování

Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo jen dotaz!

  Všechna pole formuláře jsou povinná.

  Proč spolupracovat s námi?

  [

  Máme zkušenosti i dobré nápady

  Za 20 let jsme se naučili opravdu hodně a pořád jdeme dál. Na stavbě si umíme poradit i neotřelým způsobem. Výrobní možnosti rozšiřujeme o nové technologie a postupy.

  [

  Umíme hbitě reagovat na změny

  Uvědomujeme si, že svět okolo nás se stále mění. Na tyto změny dovedeme hbitě reagovat tak, abychom uměli zohlednit nové okolnosti ve vašem podnikání.

  [

  Držíme slovo, kvalitu, termín i cenu

  Poskytujeme elektronický stavební deník pro vzdálenou kontrolu stavby. Máme zavedený systém kvality i autorizované stavbyvedoucí a nebojíme se zákazníkům poskytnout smluvní záruky.

  [

  Pečlivá příprava je nám vlastní

  Dvakrát měříme a jednou řežeme. Právě díky pečlivé přípravě naše nabídky vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Nečekaná překvapení v cenách a termínech s námi nezažijete.

  [

  Milujeme stavařinu

  Stavíme srdcem. Do práce chodíme rádi, protože můžeme realizovat zajímavé a funkční stavby. Tady máme prostor uplatnit nové nápady a přístupy.

  [

  Pracují u nás ti správní lidé

  Naši lidé jsou odborníci na svých místech. Tvoří silný, vzájemně se doplňující tým, k práci přistupují chytře a nápaditě. Na zákazníka se umí naladit.

  Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo jen dotaz!

   Všechna pole formuláře jsou povinná.