Proč spolupracovat s námi?

[

Máme zkušenosti i dobré nápady

Za 20 let jsme se naučili opravdu hodně a stále jdeme dopředu. Na stavbě si umíme poradit i neotřelým řešením. Výrobní možnosti rozšiřujeme o nové technologie a postupy.

[

Umíme hbitě reagovat na změny

Uvědomujeme si, že svět okolo nás se stále mění. Na tyto změny dovedeme hbitě reagovat tak, abychom uměli zohlednit nové okolnosti ve vašem podnikání.

[

Držíme slovo, kvalitu, termín i cenu

Poskytujeme elektronický stavební deník pro vzdálenou kontrolu stavby. Máme zaveden systém kvality i autorizované stavbyvedoucí a nebojíme se zákazníkům poskytnout smluvní záruky.

[

Pečlivá příprava je nám vlastní

„Dvakrát měříme a jednou řežeme.“ Právě díky pečlivé přípravě naše nabídky vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Nepříjemná překvapení v cenách a termínech s námi nezažijete.
[

Milujeme stavařinu

Stavíme srdcem. Do práce chodíme rádi, protože nám umožňuje realizaci zajímavých a funkčních staveb. Zároveň je místem pro uplatnění nových nápadů a přístupů.

[

Pracují u nás ti správní lidé

Naši lidé jsou odborníci na svých místech. Tvoří silný, vzájemně se doplňující tým, jenž přistupuje k práci chytře a nápaditě. Umí se naladit na zákazníka, kterému se s námi dobře komunikuje.