Stavební oslava dne seniorů

23. října 2019

První den měsíce října je Mezinárodním dnem seniorů. Na oslavu tohoto dne naše stavební firma, působící zejména ve východočeském regionu, připravila netradiční představení stavby Nízkokapacitního zařízení pro poskytování sociálních služeb v Rychnově nad Kněžnou. Stavba tohoto komplexního zařízení probíhala od ledna 2017 do srpna 2018.
 
Nový dům služeb seniorům přivítal první klienty v lednu 2019, kdy oficiálně zahájil svůj provoz. Nová třípodlažní budova propojila dvě stávající budovy sociálních služeb a tím vznikl jeden velký, ucelený komplex s uzavřeným komorním prostranstvím, kde je odpočinková zóna s altánem a lavičkami. Zázemí zde nalezlo 30 klientů s 24 hodinovou péčí, domovinka, koupelny a vlastní kuchyně. Dvoulůžkové pokoje vytváří dvojice se společným hygienickým zázemím, předsíní a šatnou. 
Jako stavební firma jsme pyšní na to, že jsme mohli vtisknout tak významnou stavební stopu regionu, kde jsme doma a podílet se na tak potřebné a významné stavbě i pro naše blízké.

Poslední aktuality

Vysocký krosový půlmaraton 2023

Vysocký krosový půlmaraton 2023

29.dubna se konal 12.ročník běžeckého závodu VYSOCKÝ KROSOVÝ PŮLMARATON.Závod, který pořádají tamní dobrovolní hasiči, jsme s radostí...

Dvojkové roky nosí štěstí

Dvojkové roky nosí štěstí

Nám určitě. 22.2.2002 jsme obohatili obchodní rejstřík zápisem nové firmy. 2020 jsme dosáhli plnoletosti a mohli jsme si na to ťuknout....