Stavíme na studentech

2. září 2021

Naše stavební firma, působící především ve východních Čechách, připravuje zajímavý projekt, ve kterém chce nabídnout studentům ochutnávku každodenní praxe ve stavebnictví. Cílem je, aby se studenti zapojili do firemního dění již během studia na částečný úvazek, získali praktické zkušenosti, vytříbili si své představy o jednotlivých rolích ve firmě (rozpočtář, nákupčí, stavbyvedoucí, …) a hlavně se postupně začleňovali do týmu. 

„Rádi bychom si vychovali nové kolegy a věříme, že pokud to uděláme takto od plínek, snáze se sehrají s týmem. Předpokládanou devizou bude i to, že budou zodpovědnější vůči své mateřské firmě a výsledky nejen jejich práce, ale i celé firmy se stanou jejich srdcovou záležitostí.“ nastínila ambice projektu personalistka Kamila Nováková. Věříme, že studentům, kteří si naši práci vyzkouší, se bude studovat snáz a s lepšími výsledky.

Projekt staví na třech základních pilířích. Prvním z nich je inspirace u rozvojových programů velkých firem, který vnímáme jako předadaptaci budoucích kolegů. Druhým pilířem budou konkrétní ambasadoři na vybraných školách, kteří se již zapojili do prvotní myšlenky projektu, mají zkušenost s prací v naší stavební firmě a poznali systém naší práce. A v neposlední řadě je třetím pilířem spolupráce s externím partnerem se zkušenostmi z podobně zaměřených projektů. 

Poslední informace

Exkurze PSŠ Letohrad

Exkurze PSŠ Letohrad

Těsně před prázdninami, 26. 6. 2023, jsme přivítali na našem projektu, rekonstrukci Albertina v Žamberku, studenty 3. ročníku PSŠ...

Stavby propojují

Stavby propojují

Naše stavební firma, která se realizuje především ve východočeském regionu, zahájila v prosinci loňského roku stavební úpravy domu čp. 5 v...