Podporujeme region

V rámci projektu „Podporujeme region“ pokračuje naše spolupráce s Obchodní akademií v Kostelci nad Orlicí. Tentokrát jsme s pomocí studentů této střední školy zdokumentovali růst naší stavební firmy, působící zejména ve východních Čechách.
Jak se vyvíjel STATING

Jsme významná stavební firma působící zejména ve východních Čechách a s úctou pečujeme o své kořeny a jejich okolí. V rámci projektu „Podporujeme region“ jsme se stali hlavními partnery Dopravního festivalu 2017, který má za cíl zastřešit různé projekty zaměřené na dopravu. 
Dopravní festival s naší podporou

I letos jsme přispěli k sedmému ročníku Gulášových slavností v Bolehošti. 

Gulášové slavnosti s podporou STATINGu

I letošní rok 2017 pokračujeme v našem projektu Podporujeme region, tentokrát jsme navázali partnerství s Obchodní akademií v Kostelci nad Orlicí.
Stavby z ptačí perspektivy

Letní zábava je v plném proudu. Rádi jsme svou prací přispěli k obnovení promítání pod širým nebem v Častolovicích. A tak letní zábava je obohacena o další možnost. 
STATING pomáhá obnovovat tradice

Naše stavební firma, která působí zejména ve východočeském regionu, zde zanechává stopy v podobě našich staveb. Věnujeme se převážně pozemním stavbám – od rodinných domů po průmyslové stavby.
Vzdáváme hold Janu Kašparovi

Když staré dobré odchází, je někdy těžké věřit, že to nové bude lepší. My ale věříme. Proto jsme jako stavební firma, působící ve východočeském regionu, podpořili akci rozloučení se s Kulturním domem v Solnici. 
Nelehké loučení, světlé zítřky

Jako stavební firma ve východočeském regionu zde zanecháváme stopy v podobě našich staveb, které nám připomínají naše úspěchy i sílu při překonávání nezdarů. Proto jsme se podíleli na vydání publikace o městě, ve kterém máme své kořeny.
Stopy STATINGU

Protože jsme vyrostli jako stavební firma ve východočeském regionu, stále zde působíme a tak mu máme co vracet. V rámci našeho projektu Podpora regionu jsme se stali hlavními partnery vzpomínkového aktu na vynálezce Josefa Ressela, jehož vynálezy změnily svět. 
Vynálezce, který změnil svět

Jako stavební firma si uvědomujeme, že i ryby potřebují někde „bydlet“ a tak náš projekt Podpora regionu se šíří dál východočeským krajem. 
I ryby potřebují bydlet

Snažíme se chovat odpovědně nejen na stavbách, ale také v regionu, ve kterém žijeme. Proto jsme velmi rádi přispěli na Rychnovský babybox. Slavnostní otevření proběhlo 24.5.2016 ve 12 hodin v Rychnově nad Kněžnou za účasti „baby-dědka“ Ludvíka Hesse, propagátora a zakladatele babyboxů v Česku.
S námi mají své místo i čerstvě narození


Pošlete poptávku, nebo dotaz

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí