Nabídka zaměstnání

Aktuálně hledáme spolupracovníky v těchto oblastech:

Zedník, zednická parta

  • Zednické a pomocné práce
  • Práce na hlavní pracovní poměr nebo na živnost
  • Praxe v oboru, spolehlivost
  • Jistota práce po celý rok (i přes zimu)
  • Vybavíme vás sadou Hilti nářadí
  • Finanční ohodnocení každému na míru
Kontaktní osoba: Kamila Nováková, e-mail: novakova@stating.cz, tel. č. 724 294 176.

Stavbyvedoucí

Náplň práce:
  • Organizace staveb (průmyslové haly, stavební celky, rodinné domy)
  • Kontakt a jednání s dodavateli stavebních prací
  • Řízení postupu projektu, kvality práce
  • Řízení nákladů a dodržování časového plánu stavby
  • Komunikace s klienty a projektanty, úřady
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti v řízení lidí
  • Praxe ve stavebnictví minimálně 5 let, realizované projekty nad 20 mil. korun
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
  • Autorizace v oboru pozemní stavby vítána, autorizace je možno dodělat i u nás

Nabízíme:
  • Zázemí středně velké zavedené stavební firmy
  • Osobní a kariérní růst
  • Náročnou na výsledky orientovanou práci
  • Samostatnost v rozhodování
  • Vždy předem nastavený podíl z výsledků staveb
  • Základní plat nastavíme spravedlivě a na míru tvým zkušenostem -  plat od 35.000,-

Hlavní stavbyvedoucí

  • Zodpovědnost za stavbu, ekonomiku, vedení pracovního týmu

Požadujeme:
  • Nejméně SŠ vzdělání stavebního směru
  • Manažerské dovednosti – rozhodování, vyjednávání, zpětná vazba,
  • Praxe v řízení staveb o investičních nákladech nad 20 mil. korun
  • Autorizace v oboru pozemní stavby

Nabízíme:
  • Samostatnost v rozhodování, odpovědnost a pravomoci
  • Práce u nás bude smysluplná a bude Vás bavit
  • Nadprůměrné odměny s přímou vazbou na výsledky práce
  • Základní plat nastavíme spravedlivě a na míru tvým zkušenostem  - plat od 40.000,-

Práce pro absolventy VŠ

Nabízíme práci absolventům VŠ. Pokud vás naše nabídky zaujaly, ale nesplňujete praxi - nevadí!
Nebojte se nás zeptat na možnosti práce pro vás, čerstvé absolventy VŠ stavebního směru.

Pošlete poptávku, nebo dotaz